Kızılay Araba Kiralama

  • Kızılay Araba Kiralama


Araba Kiralama Kızılay

Kızılay Araba Kiralama Sıkca Sorulan Soruları Kiracıların 21-24 kiracı adına hem geçerli, kabul edilebilir bir kredi kartı (bankamatik kartları izin verilmez) ve geçerli bir ehliyete (sürüş kayıt tarama tabi), sunmak zorundadır. Kiralama esnasında, bu ev sahipleri için bir ek $ 27 gün başına reşit olmayan ücretli uygulanacaktır. Bir rezervasyon yaptığınızda biz yaşını doğrulamak yok çünkü, bu ücreti alıntı çevrimiçi orana ek olarak. 21-24 yaş arası Sürücüler lüks arabalar, mini kamyonet, 12 yolcu minibüsler, özel araçlar, tam boy SUV ya da prim SUV'lar kiralamak izin verilmeyecektir.


Kızılay Rent A Car

Kızılay Kolejdeyiz Mutlaka Bizi arayın Havaalanı transfer araçlar ile hizmetinizdeyiz.

Kızılay Oto Kiralama Ankara

Kızılay rent a car firmamız oto kiralama hizmetini sunmaya başlarken, siz değerli müşterilerimze hem ekonomik hemde güvenli bir hizmet vermek amacıyla en ince noktasına kadar titiz davranıyoruz.

Kızılay Oto kiralama ankara araç kiralama şartları için dikkat edilmesi gereken hususlar. 18 yaş ve üstü ehliyet sahibi olan herkes, a ve b sınıfı araç kiralaya bilmektedirler. A ve B segmentinde bulunan araçlarımız mini ve orta boy sınıfındaki araçlardır. Bu araçlar için sözleşmede şayet ekstra şöför kullanılması durumlarda ekstra ücret talep edilebilmektedir.

Firmamızdan C sınıfı araç kiralarkenen az 5 yıl ehliyet tecrübesine sahip olmak gerekmetedir. C Sınıf araç segmentimizde Volkswagen Passat, Mercedes C 180, BMW 3.20D modelinde araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Araçlarımızın tümünde full sigorta ve kasko bulunmaktadır.

Kızılay Oto Kiralama Ankara firmasından araç kiralarken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Araçları kullanırken kesinlikle alkol ve uyuşturucu madde kullanmamalı veya kullandıktan sonra kesinlikle araçları sürmemelisiniz. Hem kendi can güvenliğiniz ve 3. şahıslara zarar verermemek adına. Araçlarda bu durumlarda kaza durumunda firmamızın sunduğu sigorta hizmetlerinden kesin suretle faydalanamazsınız.

Kızılay Oto Kiralama Ankara firması olarak uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışımızla sürekli hizmetinizdeyiz.

Yukarı Çık

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Akülü Tork Anahtarı